Edit

Hakkımızda

Turizm ve Taşımacılık Sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan Başak Turizm ; Personel Taşımacılık ve Öğrenci Taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızlı İletişim

Uzun Süreli Araç Kiramak mı istiyorsunuz ?

Günümüzde filo kiralamanın oldukça faydası bulunmaktadır. Fakat filo kiralarken dikkat edilmesi gereken bazı önemli hususları göz önünde bulundurmanız her zaman yararlı olacaktır. Özellikle bu bağlamda açıkça belirtilmesi gerekir ki Filo kiralama şirketinin güvenilir olması son derece önemli bir kuraldır. Tam da bu noktada turizimde taşımacılık hizmetin göz bebeği olan Başak Turizm firmamız ile tanışmamız tavsiye ederiz. Basak Turizm taşımacılık sektöründe yıllardır siz değerli yolcularımızın güvenini ve memnuniyetini kazanmak için gece gündüz çalışmalarını sürdürmektedir.

Filo kiralamanın siz değerli yolcularımıza en büyük faydası hiç şüphesiz sizi özel araç satın almaktan kurtarmaktadır .Bu durum ise bağlı olduğunuz şirketinizin sermayesini verimli bir şekilde kullanmaya gayret gösterdiğinizi belirtir. Başak Turizm olarak maddi ve manevi sizlerin her daim yanınızda olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu sektörde biz kocaman bir aile olduk. Bu ailemizin en büyük ve en değerli parçaları elbette sizlersiniz. Sizlerin güvenliğinin yanı sıra sizlerin maddi durumlarını da göz önünde bulundurmak bizlerin dikkat ettiği en önemli durumdur.

Başak Turizm filo kiralama işlemlerinde aylık sabit olarak ödemelerinizi yapabilirsiniz. Bu durumda illa sizden nakit toplu para talep etmemekteyiz.

Başak Turizm ailesi olarak filo kiralama işlemlerinde araçların kaskoları,muayeneleri,bakım ve onarımları düzenli olarak servislerde yapılmaktadır. Filo kiralama işlemlerinizde Başak Turizm ailemizin deneyimli ve alanında uzman kadrolarımıza her türlü aklınıza takılan sorularınızı sorabilme imkanına sahipsiniz. Burada alanında işinin ehli olan uzman kadrolarımız filo kiralama kapsamında siz değerli yolcularımıza 7/24 hizmet vermektedir. Sınırlarını tamamen sizin belirleyeceğiniz filo kiralama işlemleri oldukça kısa süre içerisinde istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Sizler de tamamen istek ve ihtiyaçlarınıza doğrudan hizmet veren özel araçlarımız ile yeniliğin farkına varın. Aracınızın poliçelerinin yenilenmesi işlemleri tarafımızca düzenli periyotlarda yapılmaktadır. Sizlere hızlı ve kolay işlem hizmetimiz sayesinde bütçenize kolaylık sağlamak da her zaman kararlıyız.

Şirketlerin özellikle zaman yönetimi oldukça dikkat ettiği hususlardan biridir. Zamanında işe gelmeyen personellerin zaman yönetiminde ve iş düzeninde aksaklıklar yaşanmaktadır. Bu durum hem çalışan hem de iş veren için oldukça büyük zaman kaybıdır. Kaliteli filo kiralama işlemlerimiz ile artık çalışanlarınız iş yerlerine zamanında ulaşım sağlayacaklar. Sizler de bütçenize en uygun fiyatlarda yeni araçları kiralama imkanına sahipsiniz. Aynı zamanda filo kiralama işlemleri Başak Turizm çerçevesinde oldukça kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bu noktada sizler kiralamak istediğiniz filoların vites tiplerini, istediğiniz filonun rengini, markasını, modelini seçip Başak Turizm ailesinin alanında işinin ehli olan kadrolarımıza tercihinizi belirtmeniz yeterli bir durumdur. İstediğiniz aracı seçtikten hemen sonra uzman kadrolarımız tarafından tarafınıza aracın detaylı olarak bilgileri sizlere aktarılır.

Bu listede kiralanmış olan aracın kiralama periyodu ,aracın kilometre sınırı ve yıllık kullanım kilometre limiti sizlere belirtilir. Bu listeler doğrultusunda sizlere tarafımızdan fiyat teklifi sunulmaktadır. Eğer fiyat teklifinde anlaşma sağlanırsa derhal aracımız size teslim edilir. Burada özellikle belirtmek isteriz ki mutlaka tarafımıza güncel iletişim numaraları ve güncel adresler vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde sizinle hızlı ve kolay iletişim kuramamamız durumda kiralama işlemlerinizde gecikmeler ya da aksamalar meydana gelebilir. Eğer sözleşme şartlarında taraflar arasında herhangi bir sorun yaşanmaz ise bizler Başak Turizm firmaları olarak siz değerli müşterilerimize kira sözleşmesi yapmaktayız. Emin olunuz ki Başak Turizm ailesi olarak bizler sizlere her zaman ayrıcalıklı fırsatlar sunmaktayız.

Sizler de gelin bütçe dostu, kaliteli, güveniliri güler yüzlü hizmet veren Başak Turizm ile filo kiralama işlemlerinizi yapınız. Eminiz ki hiç pişman olmayacaksınız.