Edit

Hakkımızda

Turizm ve Taşımacılık Sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan Başak Turizm ; Personel Taşımacılık ve Öğrenci Taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızlı İletişim

Havaalanı Transfer Shuttle Hizmeti

Ankara merkezli Türkiye geneli havaalanı transfer hizmeti almak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden Başak Turizm firmalarımızı arayın. Bu saatten sonra VIP transfer ile ilgili bildiğiniz pek çok şeyi bir kenara bırakın biz Başak Turizm olarak sektöre farklılık kaçıyoruz eğer hazırsanız size neden Başak Turizm havaalanı transferini tercih etmenizi açıklayalım.

 Öncelikle son zamanlarda tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını temizlik ve hijyeni on plana daha fazla almamıza sebep oldu. Pandemi ile birlikte Covid-19 tedbirlerinde esneme yapmadan maske, mesafe ve temizliğimize dikkat etmeye özen göstermekte olduğumuzu bilmenizi isteriz. Bu pandemi sürecinde siz değerli yolcularımız için araçlarımız özenle dezenfekte edilerek temizlendi dolayısıyla kendinizi güvendiği hissedebilirsiniz.

Bunun yanı sıra Başak Turizm VIP havaalanı transferinde size özel şoförleriniz eşlik ediyor. Toplantı yorgunu yaşıyorsanız kısa molaları ihtiyacımız var ise şehrin yorgunluğundan dinlenmek istiyorsanız her şeyi bir kenara bırakıp koltuklarımız a yaslanarak gözlerinizi dinlendirin sizler için özel eğitimlerden geçen şoförlerimiz sizleri gideceğiniz yere en kısa sürede ulaştırmayı  hedeflemektedir. Bunun yanı sıra konforlu ve şık tasarımlı koltuklarımız da kendinize oldukça değerli hissedeceksiniz. Bizler Başak Turizm olarak siz değerli yolcularımıza çok değer vermekteyiz.

Dolayısıyla konforun ve şıklığın bir arada bulunduğu Başak Turizm havaalanı transfer hizmetimiz sayesinde oldukça mutlu bir sekilde gideceğiniz yere ulaşım sağlayacaksınız.

 Bizler Başak Turizm firmaları olarak siz değerli müşterilerimiz istek ve talepleri doğrultusunda hizmet vermekteyiz. Dolayısıyla tamamen müşteri odaklı çalışmalar yapmaktayız. Üstelik bu konu kapsamında yapmanız gereken işlem çok basit. Öncelikle gideceğiniz konumu bize bildirin. Eğitimini başarı ile tamamlamış alanında işinin ehli olan yolları avuçlarının içi gibi bilen, bu sektörde alın teri dökmüş güler yüzlü şoförlerimiz sizi en kısa süre içerisinde gideceğiniz yere ulaştırır.

Modern çizgilerin yenilikçi hizmet anlayışı ile buluştuğu son derece konforlu koltuklar ile başta bel sağlığınız olmak üzere boyun,omurga,omuz sağlığınız asla riske atılmaz. Siz yolun keyfini çıkarın. Hatta araçlarımıza binmeden önce bir de kahve için. Günün stresini yorgunluğunu telaşını üzerinizden atmak bizlerin işi. Siz toplantıdan toplantıya  koştururken bizler zaman yönetimi konusunda siz kıymetli yolcularımıza seve seve yardımcı olabiliriz.

Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de hem zaman yönetimini hem de iş düzenine aynı anda yürütebilmek oldukça zahmetli bir durumdu bu iki kavramdan bir tanesinin ilerlemesi ne yazık ki terazideki dengeyi bozmaktadır zaman yönetimini iyi ayarlayamadığınız taktirde iş  düzeninizde aksamalar ve gecikmeler meydana gelir. Bu sebepten dolayı iş stresinizle siz oldukça fazla artış göstermektedir bu bağlamda trafik geç kalmak oldu kuşunu da beraberinde kalktığı için kişilerde gerginliğe sebep olmaktadır biz size yardımcı olmak isteriz Başak Turizm havaalanı transfer hizmetimizde Güler yüzlüm ve özverili çalışmalar ile sektörün vazgeçilmez bir parçası olarak rakiplerimize fark etmek isteriz.

 Siz kıymetli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet verebilmek bizim en önemli vazifeler bizim başında gelir. Özellikle bu noktada belirtilmesi gerekir ki havaalanı  transfer araçlarımızda herhangi bir arıza söz konusu ise o araçlarımız  ile kesinlikle yola çıkılmaz.  O belirlenen araçlarımızın düzenli olarak bakım ve onarımları servislerde belirli periyotlar halinde yapılmaktadır.

Sizlerin istek ve ihtiyaçlarına doğrudan cevap veren, kafanıza takılan sorulara anında kolaylıklar sağlayan turizmin gözde adresi Başak Turizm her zaman sizler için yenilikler katıp kendine geliştirmeye devam ediyor. Sizler de bu fırsatı değerlendirmek için elinize çabuk tutun. Bütçe dostu uygun fiyatlar burada.