Edit

Hakkımızda

Turizm ve Taşımacılık Sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan Başak Turizm ; Personel Taşımacılık ve Öğrenci Taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızlı İletişim

Personel Taşımacılığı

Kaliteli ve güler yüzlü hizmet çerçevesinde yıllardır özverili çalışmalara imza atan Başak Turizm siz kıymetli yolcuların her daim memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bu noktada Biz Başak Turizm olarak  unutulmayan hatıralara imza atacak yolculuklarınızda siz değerli müşterilerimizin her zaman yanında olmaktan gurur duymakta olduğumuzu özellikle belirtmek isteriz. İş sektöründe zaman yönetimi oldukça önemli bir esas olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizi zamanında işinize ulaştırmak bizim her zaman vazifemizdir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve birikimle sizleri işinize en kısa süre içerisinde ulaştırmayı kendimize ilke edindik. Modern tasarımın yenilikçi hizmeti ile buluştuğu turizm sektörünün göz bebeği Başak Turizm personel taşımacılığı servisi konforunuzu her zaman en üst seviyede tutar. Koltuklar oldukça rahattır. Bunun yanı  sıra  koltuklar bel,boyun ve omuz sağlığınıza kesinlikle zarar vermeyen kumaşlar ile kaplanmaktadır. Daha önce de belirttiğimiz gibi konforunuzu sizin kadar düşünmekteyiz.

Yeniliklere son derece açık olan Basak Turizmin vazgeçilmez personel taşımacılığı araçları uzman ve deneyimli şoförlerimizden yer almaktadır. Alanında işinin ehli olan şoförlerimiz güler  yüzlü hizmetinden asla ödün vermemektedir. Başak Turizm olarak bizler bir firmadan daha çok çalışanları ile,şoförleri ile kocaman bir aileyiz. Bu noktada gittiğimiz her yolda unutulmayacak anılar biriktirmek, iz bırakmak bizim en önemli görevimiz. Biz her şeyden önce bir can taşıdığımızın farkında olarak yola çıkmaktayız. Bu noktada sizlerin sağlığını riske atmaktan mümkün olduğu kadar kaçınmaktayız. Araçlarımızın teknik bakımı,onarımı  düzenli olarak servislerde yapılmaktadır. Bünyemizde çalışmakta olan uzman şoförlerimiz araçlarımızın bakım ve onarımı konusunda ciddi hassasiyet göstermektedir.

Bunun yanı sıra araçlarımızın düzenli olarak temizliği ve hijyeni konusunda da çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid 19 salgını ile birlikte temizlik ve hijyen salgın sürecinde oldukça önemli bir yer edinmektedir. Bu noktada araçlarımızın temizliği ve hijyeninden kesinlikle taviz vermemekteyiz. Düzenli olarak havalandırılmayan,kötü kokan ve kirlenen araçlar sağlığınızı ciddi derecede olumsuz yönde etkiler. Biz biliyoruz ki taşımacılık hizmeti her daim sorumluluk bilincine sahip personeller ve güven ister. Bu hizmet sektöründe bünyemizde çalışan her personel deneyim ve tecrübe sahibidir. Dolayısıyla gönül rahatlığı  ile turizmde rakip tanımayan Başak Turizm personel taşımacılığı tercih edebilirsiniz. Başak Turizm ile sağlığınız emin ellerde.

Eğer siz konforun doruklara ulaştığı personel taşımacılığı servislerimiz denemek isterseniz Başak Turizmi tercih etmenizi tavsiye ederiz. Başak Turizm ile işlerinize güvenli bir şekilde gidin

Haydi siz de günün stresini,işlerin yorgunluğunu, toplantıların yoğunluğunu,evrakların karışıklığını bir kenara bırakıp Başak Turizm’in yüksek kalite standartlarına sahip personel taşımacılığı servislerinin rahat mı rahat koltuklarına kendinizi bırakın. Bunun yanı sıra bünyemizde yer alan çalışanlarımızın da güvenliğini sağlamak bizim en önemli vazifemizdir. Bu noktada araçlarımızın trafik ve kasko sigortalarını düzenli olarak yapmaktayız. Tam da bu noktada hem sizlerin hem de araçlarımızın güvenliğini en üst seviyede tutmayı hedeflemekteyiz.

Sizler de evlerinize, ,işinize güvenilir ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamak istiyorsanız sağlığınızı ve güvenliğinizi her zaman ön planda tutan Başak Turizm firmalarımızın personel taşımacılığı hizmetinden yararlanınız. Özellikle belirtilmesi gerekir ki Başak Turizm ailesi olarak siz yolcularımız bizim için çok değerlisiniz. Sizleri de bu büyük ailenin bir parçasında görmek isteriz. Bunun yanı sıra Başak Turizm Ankara merkezli Türkiye genelinde hizmet vermektedir. Bu hizmet kapsamında temizlik, hijyen ve can güvenliği bizim için son derece önemlidir. Siz değerli yolcularımızı saygılı ve hoşgörülü hizmet güvencesi vermekteyiz. Yıllardır sorumluluk sahibi firma olarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Ankara ve İstanbul merkezli olmak üzere Türkiye’bin 81 ilinde personel taşımacılığı konusunda uygun fiyat seçenekleri ve farklı araç segmentlerimiz ile personel taşımcılığı fiyatları konusunda resmi ve öze kurumlara özel fiyat seçeneklerimiz ile hizmetinizdeyiz.