Edit

Hakkımızda

Turizm ve Taşımacılık Sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan Başak Turizm ; Personel Taşımacılık ve Öğrenci Taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızlı İletişim

Özel Misafirleriniz veya Kendiniz için Şoförlü araç kiralama Hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunan Basak Turizm firmamız her daim sizlerin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Şoförlü araç hizmetinde adından da anlaşılacağı üzere sizlere hem araç hem de şoför temin etmekteyiz.

Gelin siz yolculuğunuzun keyfini çıkartıp son derece modern ve şık tasarımlı araçlarımızın koltuklarına yaslanın. Bizler Başak Turizm ailesi olarak sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Şoförlerimizin her biri gerekli eğitimlerden geçerek işlerine başlamaktadır. Eğitimden geçemeyen şoförler kesinlikle işine başlayamaz.

Sizde daha konforlu bir ulaşım için mutlaka Başak Turizm’in şoförlü araç hizmetinden yararlanınız. Alanında işinin ehli olan uzman şoförlerimiz sizleri gideceğiniz yere en kısa süre içerisinde ulaştırmayı hedeflemektedir. Dolayısıyla trafik stresini,arabaların yoğunluğunu,yol yorgunluğunu bir kenara bırakıp son derece modern ve şık tasarıma sahip koltuklara uzanın.

Yolculuğun keyfini çıkarın. Bu noktada özellikle belirtmemiz gerekirken mesafe ve konum sınırı bulunmamaktadır.

Dolayısıyla yolculuk esnasında konum ve mesafeden dolayı herhangi bir sorun yaşamaksızın gideceğiniz yere bünyemizde çalışmakta olan uzman şoförlerimiz en kısa süre içerisinde sizleri ulaştırır. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de hem güvene hem deGüler yüzlü hizmete dayalı çalışmalar yürütmek oldukça önemli bir esastır. Biz Başak Turizm olarak kalitenin güvenilir hizmetin,özverili çalışmaların her zaman doğru adresi olmaktayızBaşak Turizm firmamız herkesin istek ve ihtiyaçlarını karşılayacak kapasiteye sahiptir. Siz kiralamak istediğiniz aracımızın markasını,modelini,rengini,kilometresini belirleyin. BizlerŞoförlü araç kiralamanın pek çok avantajları vardır. Buna örnek verecek olursak eğer yolları karıştırıyorsanız ve zaman kaybetmek istemiyorsanız alanında eğitimini başarı ile bitirmiş şoförlerimiz sizleri gideceğiniz yere zaman kaybı yapmadan götürmektedir.Dolayısıyla herhangi bir şekilde trafik stresi yaşamadan gideceğiniz yere rahat koltuklara yaslanarak da ulaşım sağlayabilme İmkanına sahipsiniz.

Sektörün göz bebeği Başak Turizm firmamız ile anlaşma sağlamadan önce mutlaka seçmiş olduğunuz aracın yakıt durumu hakkında detaylı bir şekilde bilgi almalısınız. Üstelik taşımacılık hizmetinde hemen hemen her bütçeye hitap etmekteyiz. Bu sebepten dolayı bütçenize uygun fiyatlar şoförlü araçlarımızı kolayca kiralayabilirsiniz. Bünyemizde çalışmakta olan şoförlerimiz her zaman saygın bireylerden oluşmaktadır. İşlerini yaparken son derece özverili ve sabırlı yaklaşımlar göstermektedirler. Dolayısıyla şoförlerimiz saygılı ve becerikli çalışmaları ile adeta sizlerle aile olurlar. Bizim için bu sektörde işin maddi boyutundan daha çok işin manevi boyutu önemli bir konumda yer alır. Bünyemizde uzmanlaşmış ve azimli çalışanlarımız olduğu sürece her zaman en iyi firma olma yönünde emin adımlar ile ilerlemeye devam etmekteyiz. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de güvene dayalı çalışmalar yürütmek, kaliteli hizmet verebilmek, işine bağlı ve güler yüzlü hizmeti ile ön plana çıkan çalışanlar yetiştirmek en önemli kurallardan biridir. Biz burada Başak Turizm firması olarak öncelikle bu kurallara dikkat ediyoruz. Güvenin, özverili ve sabırlı çalışmanın her daim doğru adresindeyiz.

Başak Turizm olarak farkımızın farkının farkındayız. Biz de bu farklılığımız ile bir nebze olsun yaşamınıza farkındalık katmak isteriz. İşlerinize, okulunuza, toplantınıza en kısa süre içerisinde eğitimini başarı ile bitirmiş şoförlerimiz tarafından ulaştırmaktayız. Sizler trafik yoğunluğunun stresini yaşamayın. Yol yorgunluğu hem bedeninizi hem de ruhunuzu yormasın diye Başak Turizm firması olarak bizler kollarımızı sıvadık. Gece gündüz sizleri sağlıklı ve güvenli bir şekilde gideceğiniz konuma ulaştırmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Biz bu sektöre yıllarımızı verdik. Alın terimiz ile çıktığımız bu yollarda Başak Turizm olarak yılların verdiği tecrübeye dayalı gece gündüz demeden sizlere en kaliteli hizmeti verebilmek adına çalışmaktayız.