Edit

Hakkımızda

Turizm ve Taşımacılık Sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan Başak Turizm ; Personel Taşımacılık ve Öğrenci Taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızlı İletişim

Öğrenci Taşımacılığı

Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin güvenli ve konforlu yolculuklar yapması için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Özellikle taşımacılık sektöründe trafik yoğunluğu stresli anlar yaşamamıza sebep olmaktadır. Bizler Başak Turizm ailesi olarak sizleri her daim önemsemekte olduğunuzu bilmenizi isteriz. Servis faaliyetlerimizde sevgili öğrencilerimiz vaktinde evinde alınarak vaktinde yer aldıkları okullara götürülür. Aynı zamanda ders bitiminde zamanında güvenli ve konforlu şekilde çocuklarınız evlerine bırakılmaktadır.

Sizler de çocuklarınızı güvenli ve sağlıklı bir şekilde okullarına göndermek istiyorsanız gelin Başak Turizm firmasi ile anlaşma sağlayarak bu geniş ailenin vazgeçilmez bir parçası olun. Sizler bizim için çok kıymetlisiniz. Başak Turizm olarak Ankara merkezinde Türkiye geneli hizmet vermekteyiz. Taşımacılık hizmetinde sorumluluk kabul eden bütün hostes ve şoförlerinin öncelikle titizlikle sevilerek belirlenen eğitim programından geçmektedir eğitim sürecinden geçemeyen hostes ya da şoförler kesinlikle bünyemizde hizmet sağlayamamaktadır. Bu sebepten dolayı kadromuza gözünüz kapalı gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Dolayısıyla servislerimizde güvenlik sertifikası yer almaktadır.

Servislerimizde mutlaka temizlik ve hijyen her zaman ön planda tutulmaktadır. Servislerimizin öğrencilerimiz servise binmeden önce mutlaka havalandırılır. Öğrencilerimizin güvenliği bizler için oldukça önemli bir husustur. Her koltukta mutlaka çocuklarınızın yolculuk esnasında takacakları emniyet kemerleri yer almaktadır. Öğrenci servis araçlarımızda servis kapıları otomatik olarak kapatılmaktadır. Bu sebepten dolayı araçlarımız oldukça konforlu ve teknolojik sistemden oluşmaktadır. Araçlarımızın bakım ve onarımı düzenli periyotlarda servislerde yapılmaktadır.

Bu sektörde kaliteli hizmet vermenin yanı sıra güvenilir hizmet sunmak oldukça önemli bir husus olarak karşınıza çıkmaktadır. Her sektörde olduğu gibi taşımacılık sektöründe de güven oldukça önemli bir esastır. İşte biz bu bağlamda Başak Turizm ailesi olarak çocuklarınızın okula gidiş ve okuldan geliş aşamasında sizlerle her zaman iletişime geçmekteyiz. Aynı şekilde sizler de istediğiniz zaman bizler ile iletişime geçebilme imkanına sahipsiniz. Servis araçlarımızda yer alan hosteslerimiz sevgili öğrencilerimizi her zaman güler yüz ve hoşgörü ile karşılamaktadır. Özellikle yoğun trafik stresi öğrencilerimizin okula gidişlerinde ya da eve gelişlerinde streslerinin artmasına sebep olmaktadır. Başak Turizm olarak bize düşen sorumluluk sevgili öğrencilerimizi trafik telaşında olumsuz yönde etkilememektedir.

Bunun yanı sıra öğrenci servislerimiz de soğuk kış günlerinde öğrencilerimizin hasta olmamaları için mutlaka klimalar bulundurmaktayız. Öğrencilerimizin sağlığını en az sizin kadar düşünmekte olduğumuzu belirtmek isteriz. Eğer siz de geleceğimizin aydınlığı çocuklarınızın sağlıklı, güvenilir, konforlu ve emniyetli bir şekilde okullarına gitmelerini, evlerine ulaşmalarını istiyorsanız mutlaka turizm sektörünün parıldayan yıldızı Başak turizm ile iletişime geçiniz. Hem maddi hem de manevi anlamda bizler her zaman siz değerli velilerimizin yanındayız. Çocuklarınızı gönül rahatlığı ile alanında işinin ehli olan kadrolarımıza emanet edebilirsiniz. Bizler bu bağlamda çocuklarınızı servislerimizde en güzel şekilde ağırlamaktayız. Başak Turizm öğrenci taşımacılığı ankara servisi ile birlikte çocuklarınız okula eğlenerek gider. Bünyemizde çalışmakta olan ve gerekli eğitimleri almış hosteslerimiz sevgili çocuklarınıza adeta abla edası ile yaklaşır. Onların sorunlarına her zaman yardımcı olmaya çalışırlar.

Bunun dışında konforlu koltukları sayesinde çocuklarınızın bel, omurga, boyun ve omuz sağlığı kesinlikle olumsuz yönde etkilememektedir. Çocuklarımızın yolculuk esnasında ayağa kalkıp olası kazaya davet çıkarmamaları için servis için düzeni hosteslerimiz kontrol altında tutmaktadır. Sizler de kalitenin ve güvenilir hizmetin bir arada yer aldığı Başak Turizm’e yarının teminatı çocuklarınızı emanet ediniz.Yılların verdiği tecrübe ve birikim ile çalışmalarımızı gece gündüz sürdürmekteyiz. Çocuklarınız geleceğimizin parlayan yarınlarıdır. Başak Turizm olarak onları sağlıklı bir şekilde mutlu yuvalarına ve eğitim kurumlarına ulaştırmak bizim görevimiz. Öğrenci taşıma fiyatları konusunda firmamızdan fiyat talebinde bulunabilirsiniz.