Edit

Hakkımızda

Turizm ve Taşımacılık Sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş olan Başak Turizm ; Personel Taşımacılık ve Öğrenci Taşımacılığı gibi birçok alanda hizmet vermeye devam etmektedir.

Hızlı İletişim

Hizmetlerimiz Hakkında Bilgi Almak isterseniz !

1979 yılında kurulan başak turizm Türkiye geneli verdiği hizmetler ile birçok kişi tarafından tanınan firmalar arasındaki yerini almıştır. Personel taşımacılığı ve Öğrenci taşımacılığı konusunda gerek ankara olsun, gerekse diğer şehirler de birçok kuruluş ve aileye hizmet vermiştir.Genel olarak şöförleri 5-6 yıllık tecrübeye sahip olan Başak turizm son model araçları ile günümüz teknolojisine ayak uydurarak emin adımlarla ilerlemektedir.Personel taşımacılığı ve öğrenci taşımacılığı yanı sıra Gezi,tur,piknik gibi organizasyonlara öncülük eden başak turizm genç filosu ile hizmet vermeye devam etmektedir. Araç filosunda bulunan araçlar arasında otobüs,minibüs,midibüs ve lüks araçlar yer almaktadır. 2011 yılında yeni hizmeti olan havaalanı transfer ve şöförlü araç kiralama hizmetlerini sizlere son model lüks ve ekonomik araçlar aracılığıyla gerçekleşmektedir.

 

Başak Turizm ; Uzun yıllar sektörde taşımacılık alanında adını duyurmayı başarmış, en eski turizm firmaları arasında yer almaktadır. Her ihtiyaca uygun araç filosu ile güvenilir bir şekilde yolculuk yapmanızı amaçlamaktadır. Geniş araç filomuzla şehirler arası taşımacılık ve servis konusunda da hizmet vermekteyiz.

BAŞAK TURİZM

Turizm ve Taşımacılık Sektöründe Lider

HEMEN ARAYIN : (0312) 482 30 75